ZIMA – nejvhodnější doba na podporu a očistu ledvin 15.11 – 15.2

zima, očista ledvin

Skončilo nám období nejvhodnější na očistu tlustého střeva, kdo jste to dostatečně využil, máte na zimu krásně posílenou imunitu, protože jak víme 80% základ imunity máme ve svých střevech. Po duchovní stránce jsme na sobě mohli pozorovat,  jak umíme odpouštět.  Jsem ráda, že znám tyto souvislosti, protože letos stejně tak jako loni na podzim jsem dostala opět tu příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži, jak jsem na tom s ochotou odpustit i já. 🙂  A musím přiznat, že čím víc o takových věcech vím, tím dostávám těžší životní zkoušky na odpouštění a právě na podzim.

Nyní se nám přelévá energie z prvku kovu do prvku vody a s tím souvisí, že nám právě začíná nejvhodnější období na očistu a regeneraci ledvin a močového měchýře. Pokud potřebujete podpořit tyto orgány, máte v ledvinách kameny nebo písek nebo trpíte často na záněty močového měchýře, prostě víte, že je máte nějak oslabené, nastala právě vhodná doba na jejich podporu a očistu.

 

Jak poznáte z pohledové diagnostiky, že máte něco s ledvinami ?

Diagnostická zóna ledvin a močového měchýře se nachází pod očima.

 • vaky pod očima
 • tmavé kruhy pod očima
 • zduření spodních víček
 • potíže se sluchem – zhoršení
 • problémy se zuby – první řezák = močový měchýř, druhý řezák = ledviny
 • trvale bílé skvrny na nehtech, nebo se ztrácejí měsíčky na nehtech

Kvalita fungování ledvin rozhoduje o řadě dalších nemocí jako je revmatismus, vysoký krevní tlak, ženských nemocech, impotenci, zánětu prostaty, řídnutí kostí. Také bolesti kolen mohou ukazovat na přetížení ledvin.

 

Jak souvisí ledviny s našemi vztahy?

Po duchovní stránce, pokud máte problémy s těmito orgány souvisí to s tím, že máte problémy ve vztazích. Vždy to ukazuje na nás samotné. Pokud je to váš případ, zkuste se zamyslet nad tím, jestli nelpíte na druhých, jestli umíte dát svobodu druhému i sobě, jestli zvládáte nevlastnit a jen milovat bez podmínek. Jestli umíte vnímat partnera jako svého trenéra, který vám schválně neubližuje, ale jen zrcadlí to, co neumíte vy sami a co tedy máte na sobě změnit.

Ledvinové kameny ukazují na zkamenělá témata, které už v partnerství neřešíme, které jsme v  sobě uzavřely a nechceme se už vytahovat. Kámen je výraz našeho tvrdého postoje a nesmiřitelnosti, trvání si na svém.

 

A jak tedy na samotnou očistu a podporu?

 

Liquid chlorophyll

 • základem jakékoliv očisty je nutné pít zásaditou vodu a to nám splní tento produkt. Dávkování  3 čajové lžičky nalít do 1,5L  obyčejné vody a popíjet celý den.

 

Na očistu ledvin si můžete vybrat z těchto dvou rostlin vojtěška nebo nopál, podle toho jaké VEDLEJŠÍ LÉČEBNÉ ÚČINKY se vám budou hodit. 😀

Vojtěška – Green care

 • používá se po staletí jako prostředek proti stárnutí, zvyšuje vitalitu
 • má posilující účinky v rekonvalescenci
 • čistí a léčí celý zažívací trakt, léčí velmi úspěšně vředy, neutralizuje žaludeční kyseliny
 • uklidňuje a zlepšuje spánek
 • má silné protizánětlivé účinky zejména v oblasti močových cest a ledvin
 • obsahuje velké množství vitamínu K, tudíž podporuje srážlivost krve. Zmírňuje proto nadměrné ztráty krve při menstruaci nebo pomáhá lidem, kterým se často spouští krev z nosu.  Ale pozor, nesmí ji tedy užívat lidé, kteří se léčí a berou léky na ředění krve.

Nopál – Nopalin

 • pomáhá cukrovkářům udržovat stálou hladinu cukru v krvi
 • snižuje cholesterol
 • stimuluje k činnosti játra a žlučník
 • čistí a léčí celý zažívací trakt, učí střevo peristaltice
 • velmi účinně upravuje váhu oběma směry, hubení konečně tloustnou a tlustí hubnou…

Dávkování je, ať si vyberete nopál nebo vojtěšku, stejné – 3krát denně 2tbl. 10 minut před jídlem.

 

Q protect

 • silný antioxidant, který je vždy potřeba při očistě, protože v těle ve velkém vznikají volné radikály a ty je nutno spacifikovat a odvést z těla ven, aby nám tam neudělaly nějakou další neplechu  a to právě umí antioxidant.

Dávkování 3 krát 1tbl. po jídle.

 

Pokud často trpíte na záněty močových cest přidejte si ještě kvalitní probiotika AC zymes a vitamín C1000.

 

Pokud víte, že máte v ledvinách písek nebo kamínky přidejte si k očistě – použijte na jejich rozpuštění rostlinu juku

Pure Yucca – dávkování 3 krát denně 1 tbl. před jídlem, s očistou vydržte určitě 3 měsíce.

 

Chcete předcházet problémům s ledvinami?

Tak si važte svých nejbližších, važte si vašeho partnerství, obdarovávejte je všechny láskou, nezneužívejte nikoho ve vztahu ve svůj prospěch a nežárlete a nemějte strach o vztah. 🙂 

Andrea Petržálková
Pomáhám Vám pojmenovat pravou příčinu Vašeho problému, převzít odpovědnost tak za svůj život a ukazuji Vám cestu, jak si ho zlepšit. A to všechno pomocí vědomostí o celostním přístupu ke zdraví, duchovních příčinách nemocí, znalostí numerologie, astrologie podle 9 planet a dlouholeté praxe s OSHO zen taroty. Díky těmto metodám dokážu nahlédnout do vašeho života, do vašich životních souvislostí a odpovědět vám na otázky proč se Vám dějí věci tak, jak se dějí. Ať jde o vaši nemoc, nefunkční vztah nebo stále opakující se nepříjemné situace. Nic v životě nemáme jen tak náhodou, vše má svůj vyšší smysl. Ukážu vám, jak svůj problém pochopit, co se vám snaží sdělit a nasměruji vás na cestu, kudy z toho ven. Jak žít šťastnější život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.