Už nikdy žádná antibiotika!

antibiotika, přírodní léčení

Možná se při této větě někdo zhrozíte a napadne Vás myšlenka, to nemůže myslet vážně, kdybychom neměli v dnešní době antibiotika, tak kde bychom skončili? Určitě bychom umřeli! Tolik věcí, chorob, nemocí se léčí právě antibiotiky.

Ale víte, co antibiotika „umí“?

A tím nemyslím tu prvotní věc jako „přeléčení“ všemožných nemocí, na které se předepisují. A když nepomohou jedny, vyzkouší se druhé, možná i třetí…..

Jako příklad použiji konkrétní věc, nemoc nebo problém, nazvěte si to jako chcete třeba  zánět močových cest.

Možná trpíte záněty močových cest a vždy si jdete pro antibiotika. Záněty se Vám opakují a vy si myslíte, že jste ten typ, který na záněty močových cest prostě trpí a smíříte se s tím. Nebo to u Vás došlo už dál…. Máte zánět močového měchýře, dostanete na přeléčení antibiotika a potom třeba do měsíce dostanete kvasinkovou infekci  a ženské výtoky jsou na světě. Nejsou to dva odlišné problémy, je to jeden, který pokračuje. Mají souvislost. A co s tím, že? Takže jdete k doktorce a na gynekologii dostanete pro změnu zase antibiotika. A jestli to máte ještě tak, že je Vám z nich špatně od žaludku a rozhazuje Vám to trávení, tak tu máme bonus navíc…. 🙁

Ale dovolte mi vyvést Vás z míry. Nejste ten typ, který na tyto věci trpí a nemusíte se s tím tedy smiřovat a nemusíte chodit ani pro ATB. Jde to i jinak.

Když použijete antibiotika k přeléčení a nezáleží na tom čeho se to týká, velmi Vám to oslabí vaši vlastní imunitu. Naše tlusté střevo, kde máme až 80%imunity v kvalitní bakteriální mikroflóře, jsme právě bezvadně antibiotiky zničili. V tom lepším případě jsme zničili i tu bakteriální infekci, kvůli které jsme podstoupili tuto léčbu. V tom horším nějaké bakterie přežily a nyní, když jsme antibiotika dobrali, se v našem překyseleném těle, které jsme právě ATB ještě v kyselosti podpořili, mohou vesele a rychleji množit a za nějaký čas, až když je bakterií zase dostatečné množství se zánět močových cest projeví prostě znovu. Nebo se bakterie přemnoží z močového ústrojí až do pohlavního a kvasinková infekce je na světě. A přeléčíme zase antibiotiky….

Ještě to na Vás působí jako „léčba“?

Já mám pro Vás lepší řešení a léčbu opravdovou.

Místo antibiotik použijte přírodní náhražku SAMBUREX. Pomůže spolehlivě kdykoliv jsou zapotřebí antibiotika, je to silný výtažek z černého bezu a echinacea. Dále je v tomto stavu tělo nutno odkyselit, protože bakterie se množí v těle překyseleném, to nám splní bylinka vojtěška, která je buď v tabletkách nebo ve stavu tekutém,  ideálně jejich kombinaci. Přidáme si k tomu přírodní vitamín C 1000, který působí protizánětlivě a doplníme do těla probiotika.

Výsledkem je po nemoci tělo a jeho imunita posílená a ne oslabená. A nepotřebuje k tomu žádnou chemii.

 

Rádi byste vyzkoušeli se léčit jinak než chemií, která Vás stejně opravdově nevyléčí, jen potlačuje momentální příznaky nemoci a nevíte, jak na to? Tak mi napište do poradny, poradím Vám, jak na to. 🙂

Andrea Petržálková
Pomáhám Vám pojmenovat pravou příčinu Vašeho problému, převzít odpovědnost tak za svůj život a ukazuji Vám cestu, jak si ho zlepšit. A to všechno pomocí vědomostí o celostním přístupu ke zdraví, duchovních příčinách nemocí, znalostí numerologie, astrologie podle 9 planet a dlouholeté praxe s OSHO zen taroty. Díky těmto metodám dokážu nahlédnout do vašeho života, do vašich životních souvislostí a odpovědět vám na otázky proč se Vám dějí věci tak, jak se dějí. Ať jde o vaši nemoc, nefunkční vztah nebo stále opakující se nepříjemné situace. Nic v životě nemáme jen tak náhodou, vše má svůj vyšší smysl. Ukážu vám, jak svůj problém pochopit, co se vám snaží sdělit a nasměruji vás na cestu, kudy z toho ven. Jak žít šťastnější život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.