Proč bychom si neměli nic nechávat vyndavat z těla.

doctor-650534_960_720

Nejsem zastáncem toho, že bychom si měli nechávat něco vyndavat z těla.

Myslím tím třeba nosní mandle, krční mandle nebo nějaký orgán, jako je třeba žlučník nebo ženské orgány. O všem nám doktoři řeknou, že bez toho můžeme žít a doporučí nám danou věc, se kterou máme zdravotní problém, vyříznout. Ano, to sice můžeme, ale vzhledem k tomu, že vše co máme v těle má svůj důvod, má svou určitou funkci, proč se toho zbavovat jen z důvodu, že máme s tím určitým orgánem nějaké trable? Vždyť kdybychom ho v těle nepotřebovali, proč bychom se s tím tedy rodili?

Naše tělo k nám prostředlictvím bolesti a problémem s nějakou svou částí promlouvá. A říká – něco děláš špatně, zastav se a zamysli se, co máš ve svém životě změnit, jaké své návyky chování, myšlení. Něco mi chybí, podpoř mě, vyživ mě, vyčisti mě.

A pokud poslechneme doktora a necháme si daný orgán vyříznout, je to naprosto stejné jako kdybychom ve vlastním autě uřízli červeně svítící kontrolku, aby přestala svítit a bláhově si tak mysleli, že jsme problém vyřešili.

To by nikoho asi také nenapadlo, mám pravdu?

Tak proč si z těla nechat vyndat třeba krční mandli, když s ní mám neustálý problém ve formě vracejících se angín. Vždyť je to kontrolka naší lymfy. Tělo přímo volá prostřednictvím problémů s krčními mandlemi o očistu lymfy, máme jí pomalu tekoucí a zanešenou na fyzické rovině a duchovní rovině filtruje naše nepochopené a nevykomunikované věci, které vnímáme my jako nešvary s ostatními lidmi.

Proč nechat z těla vlastního dítěte vyndavat nosní mandli, když je to kontrolka jeho tlustého střeva a tělo nám tím říká po fyzické stránce, že máme slabou pasivní imunitu, stačí pouze posílit sliznici tlustého střeva přátelskými živými bakteriemi – kvalitními probiotiky a odhlenit ji. A po duchovní stránce, pokud je to dítě do 6 let zamyslet se nad svým partnerským vztahem, kde se cítíme jako ženy „dušeny“, v jaké oblasti nemůžeme volně dýchat a začít tento nevyhovující vzorec chování měnit.

A co výše zmiňovaný žlučník?

Ten má jednu výbornou funkci. Dávkuje nám žluč přesně podle toho, kolik toho a co sníme. Je velký rozdíl v tom, jestli sníme jablko nebo maso. Na jablko nám žlučník nadávkuje jen málo žluči a na maso zase hodně, prostě tak ideálně, aby potrava kterou sníme byla dokonale roztrávena. Pokud si žlučník necháme vyndat, na každé jídlo se použije žluči stejně, žluč se nedávkuje, ale jen nekontrolovaně odtéká. A když není zažitina dokonale roztrávena, což bez žlučníku být prostě nemůže, zvyšuje se u nás například riziko rakoviny tlustého střeva.

Takže lepší než na operaci se žlučníkem je po fyzické stránce jeho očista a po duchovní stránce naučit se pracovat se svou agresí, neustálou podrážděností a zlostí.

Andrea Petržálková
Pomáhám Vám pojmenovat pravou příčinu Vašeho problému, převzít odpovědnost tak za svůj život a ukazuji Vám cestu, jak si ho zlepšit. A to všechno pomocí vědomostí o celostním přístupu ke zdraví, duchovních příčinách nemocí, znalostí numerologie, astrologie podle 9 planet a dlouholeté praxe s OSHO zen taroty. Díky těmto metodám dokážu nahlédnout do vašeho života, do vašich životních souvislostí a odpovědět vám na otázky proč se Vám dějí věci tak, jak se dějí. Ať jde o vaši nemoc, nefunkční vztah nebo stále opakující se nepříjemné situace. Nic v životě nemáme jen tak náhodou, vše má svůj vyšší smysl. Ukážu vám, jak svůj problém pochopit, co se vám snaží sdělit a nasměruji vás na cestu, kudy z toho ven. Jak žít šťastnější život.
Komentáře
  1. Skvělý článek :-).

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.