Přírodní vitamín C versus Celaskon z lékárny – jaký je v nich rozdíl?

přírodní vitamín C ze šípků, paprik a rybízu

Všichni asi víme, že vitamín C se doporučuje brát obzvláště v zimě, když je období chřipek, abychom byli odolnější. A ten kdo to náhodou ještě neví, dozví se to celkem rychle z televizní reklamy na Celaskon. Mimochodem televizní reklamy mě naprosto fascinují, to by byla kapitola sama o sobě, nikdy tam nedají něco, co by bylo opravdu dobré a fungovalo, ale vždycky jen to, co potřebují prodat. A když jsem to tedy už nakousla….

Zamyleli jste se někdy nad tím, proč tomu tak bezmezně věříme?

Proč věříme tomu, co nám v televizi naservírují?

V reklamě nám například řeknou, že ten kdo má problémy s klouby, má si koupit „Kamzíka“ a bude mít po problému. 🙂

No a aniž bychom o tom přemýšleli, jestli je to pravda nebo ne, sbírali informace, podrobnosti o složení, z jakých zdrojů je to vyrobené, tak prostě většina lidí jde do lékárny pro produkt, který přeci v televizi říkali, že mi pomůže.

Jinak by to přeci neříkali, jinak by to přeci neprodávali v lékárně, ne?!  

Také máte někdo ještě takový názor?

Chtěla bych vám říct, přemýšlejte úplně nade vším, co k vám přichází, nad každou informací a obzvláště nad těmi, nad kterými bychom nikdy nepřemýšleli a nenapadlo by je nás vůbec zpochybňovat a považujeme je za všeobecnou pravdu, která zde funguje již třeba po nějakou tu generaci.

Farmaceutický průmysl se už dostal na 1.místo na žebříčku zisku, překonal už i průmysl se zbraněmi. A v jeho zájmu opravdu není, aby lidé přestali nebo omezili užívat léky a jiné potravinové doplňky z lékáren. Je přeci třeba udržovat pacienty = klienty. Zdravý člověk by nebyl spotřebitel.

Koukám, že jsem se nechala tak trochu unést a odběhla jsem od tématu. Tak zpátky k němu. 🙂

Když se zeptáte doktora, jaký vitamín C si koupit, jestli je v nich nějaký rozdíl, na co si dát při výběru pozor, moc se toho nedozvíte, lépe řečeno nic než moc. Přitom je obrovský rozdíl mezi přírodním vitamínem C vyrobeným ze šípků a Celaskonem z lékárny, který obsahuje kyselinou askorbovou.

Víte, že to co se prodává v lékárně pod pojmem přírodní, může obsahovat jen 5% přírodní složky a to stačí? Co je tedy ten zbytek obsahu, dovedete si asi představit.

 

C1000 Plus

je vitamín C vyroben pouze z přírodních zdrojů – ze šípků, paprik, rybízu. Obsahuje 1000 mg vitamínu C v jedné tabletě, takže opravdu megadávku, kterou jinde nenajdete.  Vitamíny z přírodních zdrojů umí tělo využít téměř stoprocentně. Tento produkt má formu prodlouženého vstřebávání, to znamená, že se účinná látka vstřebá do těla – do krve všechna a tam ji tělo využívá postupně, podle toho jak momentálně potřebuje.

Nejlépe na sobě nepřekonatelný účinek přírodního vitamínu C poznáte v období chřipek. Pokud budete brát preventivně 1tabletu denně, budete daleko odolnější. Pokud budete přeci jenom na sobě pociťovat první známky virózy, zvyšte si okamžitě denní dávku vitamínu C – co hodina to jedna tableta C1000 a druhý den jste fit. Nebojte se předávkování, to s přírodními produkty prostě nejde.  A nebudete potřebovat běhat do lékáren naprosto pro nic. No není to bezva a hlavně jednoduché? A ještě ve finále i úsporné.

A nejsem televizní reklama, takže to fakt neříkám jen pro to, abych něco prodala. 😀

Celaskon

z lékárny, z jakého zdroje je vyroben nikde nenajdete. Vitamínu C je 250mg v jedné tabletě. Rozhodně zdroj nebude přírodní, kdyby byl, výrobci by se rádi pochlubili. Celaskon obsahuje pravotočivé molekuly, se kterými se neumí naše tělo vůbec poprat. Vitamín C v takovéto chemické formě neumí naše tělo téměř využít, spotřebovat. Vstřebatelnost takového produktu je tedy zcela mizivá 8 – 20% . Ale bohužel ho neumí ani vyloučit, takže se ho snaží tělo někam uklidit. Po dlouhodobém užívání vznikají nejčastěji zrovna z chemického céčka ledvinové kameny.

A pokud budete chtít léčit svou chřipku jen Celaskonem, zaručeně vám to nepomůže. Ale schválně to můžete zkusit pro vlastní srovnání. A poznáte hned, kde je kvalita. Tímto pokusem získáte nejlépe důvěru v přírodní produkty.

Znám lidi, kteří Celaskon vůbec nemohou, jsou na něj alergičtí a vždy se po něm osypou. A víte v čem je to naprosto bezvadné, jakou mají výhodu? Tito lidé na sobě a to na vlastní kůži poznají hned, že Celaskon je chemie, která tělu nedělá dobře. Mají okamžitý důkaz a motivaci hledat a užívat věci přírodní.

přírodní vitamín C

Andrea Petržálková
Pomáhám Vám pojmenovat pravou příčinu Vašeho problému, převzít odpovědnost tak za svůj život a ukazuji Vám cestu, jak si ho zlepšit. A to všechno pomocí vědomostí o celostním přístupu ke zdraví, duchovních příčinách nemocí, znalostí numerologie, astrologie podle 9 planet a dlouholeté praxe s OSHO zen taroty. Díky těmto metodám dokážu nahlédnout do vašeho života, do vašich životních souvislostí a odpovědět vám na otázky proč se Vám dějí věci tak, jak se dějí. Ať jde o vaši nemoc, nefunkční vztah nebo stále opakující se nepříjemné situace. Nic v životě nemáme jen tak náhodou, vše má svůj vyšší smysl. Ukážu vám, jak svůj problém pochopit, co se vám snaží sdělit a nasměruji vás na cestu, kudy z toho ven. Jak žít šťastnější život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.