Přání do Nového roku

přání do nového roku

Blíží se konec roku a všeobecné tendence nás lidí je zhodnocovat uplynulý rok. Ohlížíme se zpátky a koukáme na to, co se nám povedlo a co se až tak nepovedlo – podle našich představ.

Ať už byl uplynulý rok jakýkoliv, chtěla bych Vám popřát do toho nového více lásky, protože ta je podstatou všeho.

Chtěla bych Vám popřát více pokory a vděčnosti k životu. Když se vám daří v životě, je její zachování o to více důležité.

Chtěla bych Vám popřát více porozumění, toho správného pochopení a vhledu do situací, okolností a událostí, které se Vám dějí. Abyste tak mohli přestat vidět sebe jako oběti vnějších okolností.

Chtěla bych Vám popřát více víry v sebe. Věřte že to, co cítíte vy, je správné. Že to je ta cesta, kterou se máte vydat, i když ostatní ji třeba vidí naprosto jinak.

Chtěla bych Vám popřát více odvahy si jít za tím, co byste si přáli. Následujte své cíle a přání ať jsou jakákoliv. Pokud jste v životní fázi, kdy máte plno materiálních cílů, následujte je. I tato fáze v životě lidském je velmi důležitá a sehrává tak svou roli.

Chtěla bych Vám popřát hodně spokojenosti a vnitřního = duchovního naplnění. Nebojím se použít toto slovo, neboť neznamená nic jiného, než se snažit v dnešní hektické době o to, uchovat si duševní zdraví a vnitřní rovnováhu.

Investici do sebe považuji za jednu z nejdůležitějších, investici do vlastního rozvoje. Možná to zní trochu nudně, ale opak je pravdou. Čím více člověk na sobě pracuje a rozvíjí se tak duchovně, tím více darů dostává. Dary v podobě vnitřního a vnějšího štěstí, hlubokého klidu a míru, pevného zdraví, přízně druhých, úspěchu a v neposlední řadě probuzení schopností, které jsou mnohými vnímány a označeny jako „nadpřirozené“.

S nadějí a láskou Andrea

book-3005680_960_720

Andrea Petržálková
Pomáhám Vám pojmenovat pravou příčinu Vašeho problému, převzít odpovědnost tak za svůj život a ukazuji Vám cestu, jak si ho zlepšit. A to všechno pomocí vědomostí o celostním přístupu ke zdraví, duchovních příčinách nemocí, znalostí numerologie, astrologie podle 9 planet a dlouholeté praxe s OSHO zen taroty. Díky těmto metodám dokážu nahlédnout do vašeho života, do vašich životních souvislostí a odpovědět vám na otázky proč se Vám dějí věci tak, jak se dějí. Ať jde o vaši nemoc, nefunkční vztah nebo stále opakující se nepříjemné situace. Nic v životě nemáme jen tak náhodou, vše má svůj vyšší smysl. Ukážu vám, jak svůj problém pochopit, co se vám snaží sdělit a nasměruji vás na cestu, kudy z toho ven. Jak žít šťastnější život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.