Jak jsem odmítla dárek od vesmíru – teď se stydím

32566830_1983426901875141_8177543540318928896_n

Teď se stydím, omlouvám se tam nahoru, a pociťuji vděk za tu dokonalost. Dokonalost všeho, co k nám přichází. Jen my lidé si to často kazíme nebo ztěžujeme sami sobě, kdybychom žili v naprosté důvěře v to co se děje, je pro nás úplně nejlepší a nebojovali proti tomu, neodmítali to, jen přijali s důvěrou, tak věřím, že žijeme daleko lehčeji.

Je to čerstvý příběh:

Pořádala jsem víkend pro ženy, zaměřený na jógu, povídání o zdraví a numerologii. A připravovala jsem dárečky pro všechny zúčastněné. Zašla jsem do krámku s minerálními kameny a vyráběla jsem tam andělíčky. Každý měl hlavičku z jiného minerálu, vybírala jsem je intuitivně s myšlenkami na víkend a prosbou ať vyberu vždy toho správného pro každou ženu.

Týden předem jsem se zúčastnila přednášky pana Hrabici ( kniha – Co nám tělo říká ) a tam jsem pro změnu vybrala záložky do knížky s afirmacemi.

A protože se mám ráda, tak jsem se neošidila. První má myšlenka byla, když jsem dárečky chtěla balit: Hlas intuice – „Nechám vybrat všechny ženy a co na mě zbyde, bude prostě přímo pro mě.“   Pak nastoupily zpochybňující myšlenky: Hlas rozumu – „A co když na tebe zbyde něco, co se ti nebude líbit?“ Jaké to bylo vyslovení nedůvěry! „Vyberu si jednu záložku a andělíčka hned“. Zavřela jsem oči a sáhla po jedné afirmaci a pak po jednom andělíčkovi. Afirmace se mi líbila, ale andělíček ne. Až teď jsem si ho vlastně všimla mezi všemi. A má hlava se rozjela a jedna soudící myšlenka trumfovala druhou. „Takový ošklivý minerál, vypadá jako dalmatin, jak jsem mohla takový vybrat? No tak ten nechci…“

Vzala jsem zpět mé rozhodnutí, vrátila obě věci a smířila jsem se s tím, co na mě zbyde, to zbyde.

A začala jsem je párovat do sáčku. Samozřejmě se zavřenýma očima a opět s myšlenkami na všechny ženy, ať se dostanou společně do těch rukou, do kterých se dostat mají.

A jak to všechno dopadlo?

Ten večer, co si ženy rozebraly dárečky jsem samou nedočkavostí sledovala, kdo si vytáhl tu „mou záložku“ a „mého andělíčka“. NIKDO, čekali tam na mě oba spárované přesně spolu v jednom sáčku. Zamrazilo mě.

Ohromená tou dokonalostí,  jsem pocítila velikánskou vděčnost a zároveň obrovský stud za to, že jsem pochybovala, že něco ke mně přišlo špatně. A najednou jsem se cítila požehnaná, že mám tu čest, že mám právě tento minerál – mimochodem vážně má to jméno „Jaspis dalmatin“ ♥  Když jsem si přečetla jeho účinky, dokonalejší ke mně přesně v tuto dobu přijít nemohl.

Důvěřujme, příjímejme, nesuďme a nebojujme. Děláme si život zbytečně těžší. Opravdu nic není náhoda.

Andrea Petržálková
Pomáhám Vám pojmenovat pravou příčinu Vašeho problému, převzít odpovědnost tak za svůj život a ukazuji Vám cestu, jak si ho zlepšit. A to všechno pomocí vědomostí o celostním přístupu ke zdraví, duchovních příčinách nemocí, znalostí numerologie, astrologie podle 9 planet a dlouholeté praxe s OSHO zen taroty. Díky těmto metodám dokážu nahlédnout do vašeho života, do vašich životních souvislostí a odpovědět vám na otázky proč se Vám dějí věci tak, jak se dějí. Ať jde o vaši nemoc, nefunkční vztah nebo stále opakující se nepříjemné situace. Nic v životě nemáme jen tak náhodou, vše má svůj vyšší smysl. Ukážu vám, jak svůj problém pochopit, co se vám snaží sdělit a nasměruji vás na cestu, kudy z toho ven. Jak žít šťastnější život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.