Detoxikace – jak a hlavně proč?

detoxikace, krev

Cílem detoxikace je očištění těla od nečistot, které se v něm nachází. A protože jsem člověk velmi pohodlný, ráda bych Vám představila detoxikaci, která je pro mě snadná, jednoduchá a zároveň velmi účinná.

Metod, jak detoxikovat naše tělo je určitě spousta. Nedávno jsem slyšela i o výplachách dutin a domácích klistýrech, z toho se mi trochu „ježí chlupy“, no a o účinnosti takového postupu, no nevím, ale trochu pochybuji. Takže to ode mne nečekejte.

Proč se pravidelně detoxikovat?

Denně jsme vystaveni a přijímáme do těla spoustu toxinů a to hned v několika formách:

 • strava a tekutiny – bohužel ať se snažíme jakkoliv, tak se nevyhneme stabilizátorům, ochucovadel a přídavných látek, které naše strava běžně obsahuje.
 • ovzduší – v ovzduší se nachází těžké kovy i jiné sloučeniny, které nám prochází do plic i do krve.
 • léky – které užíváme, nás zanáší další chemií, která je potřeba z těla dostávat ven.
 • elektrosmog – který je všude kolem nás a bohužel podle různých studií dokáže měnit informace našeho imunitního systému a oslabuje náš metabolismus. Někteří lidé, kteří jsou velmi citliví ho dokáží dobře vnímat.

Pokud máme v těle už hodně toxinů, mohou a s velkou pravděpodobností nám také už vznikají zdravotní problémy. Bolesti svalů, kloubů, šlach, bolesti hlavy, obezita, neschopnost zvýšit váhu, civilizační choroby – začínají tím, že je porušena rovnováha těla. Tělo je zanešeno a přestává dobře fungovat.

Takže prvním krokem, který můžeme udělat pro obnovu harmonie těla a zdraví, správného Ph krve a celého vnitřního prostředí je právě detoxikace.

V lidovém léčitelství pojem detoxikace byl vždy spojen se zeleným barvivem rostlin jako jsou kopřivy nebo jiné mladé výrůstky rostlin, a to jednoduše proto, že obsahují chlorophyll – zelené barvivo je jim vlastní.

Produkt, který já vám doporučím je právě proto

Liquid Chlorophyll – výtažek z mladých lístků vojtěšky, umí detoxikovat a snižovat kyselost našeho těla, srovnávat tedy PH těla a hlavně krve. Detoxikuje vodní část našeho těla – vodu, krev, lymfu, krevní plazmu – tedy zhruba 76 – 90%  našeho těla.

Kde může všude ještě pomoci právě Chlorophyll:

 • při akutních i chronických nemocech – při tvoření hlenů, časté rýmy, kašle.
 • na hojení ran – bércové vředy, pooperační rány, nehojící se odřeniny, akné, tlumí záněty.
 • při snižování hmotnosti
 • při snižování zápachu z úst
 • při snižování nadměrného pocení – tělo se zbavuje pocením samovolně toxických látek, chlorophyllem mu můžete v této práci pomoci
 • při nádorových onemocněních – rakovina je vlastně nejvyšší stupeň zanešení těla.
 • při kouření – pro lidi, kteří si vědomě zanáší tělo toxiny, detoxikace by měla být samozřejmostí.
 • při problémech s trávením, bolestech břicha – hodně lidí trpí průjmy, zácpou, hromadění plynů ve střevech, nadýmání. Tyto problémy souvisí se špatnou mikroflórou ve střevech. Zase prvním krokem detoxikace, očištění střeva od zbytků potravy.

Pro intenzivní detoxikaci se chlorophyll dávkuje do 1,5L vody 5-10 čajových lžiček. Pokud ho používáte pravidelně preventivně, jako já celý rok, stačí 3 čajové lžičky do 1,5L vody.

 

Spirulina Chlorella Plus – je produkt, který obsahuje převážně řasy spirulinu a chlorellu, které umí detoxikovat tukovou část našeho těla. Možná se Vám zdá neméně důležitá, ale zdání klame, protože do ní odklízí naše tělo nečistoty jako do „špajzky“ a lecky to bývá i příčina toho, že se lidem nedaří zhubnout, dokud neprojdou právě detoxikací. Odvádí těžké kovy z těla.

Kde může ještě všude pomoci Spirulina chlorella:

 • detoxikace tukové tkáně
 • při snižování hmotnosti – tuková tkáň nám slouží dost často jako úschovna na nečistoty – toxiny
 • při nadměrném příjmu tučného jídla
 • při práci s barvami a ostatní chemií – vzduchem v tohto prostředí se nám do těla dostávají hlavně těžké kovy – takže všichni natěrači, malíři, kadeřnice, při zpracovávání tkanin, všechny tyto povolání by se měli detoxikovat pravidelně.
 • při kouření
 • čistí mateřské mléko – takže ji mohou i kojící ženy, ale mluvím pouze o této Spirulině od Calivity.

Pro intenzivní detoxikaci se Spirulina chlorella dávkuje 2-2-2 s jídlem. Jinak pokud ji berete pravidelně celý rok, když máte povolání rizikové na těžké kovy stačí 1 tabletka denně.

 

Poslední věc o které se zmíním je ta, pokud se budete chtít zaměřit na opravdu velmi intenzivní detoxikaci, pokud víte, že máte v krvi bakterie, parazity, plísně. Doporučím Vám Paraprotex, který účinně ničí právě tyto černé pasažéry.

 

Andrea Petržálková
Pomáhám Vám pojmenovat pravou příčinu Vašeho problému, převzít odpovědnost tak za svůj život a ukazuji Vám cestu, jak si ho zlepšit. A to všechno pomocí vědomostí o celostním přístupu ke zdraví, duchovních příčinách nemocí, znalostí numerologie, astrologie podle 9 planet a dlouholeté praxe s OSHO zen taroty. Díky těmto metodám dokážu nahlédnout do vašeho života, do vašich životních souvislostí a odpovědět vám na otázky proč se Vám dějí věci tak, jak se dějí. Ať jde o vaši nemoc, nefunkční vztah nebo stále opakující se nepříjemné situace. Nic v životě nemáme jen tak náhodou, vše má svůj vyšší smysl. Ukážu vám, jak svůj problém pochopit, co se vám snaží sdělit a nasměruji vás na cestu, kudy z toho ven. Jak žít šťastnější život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.